נעים להכיר

מי אני?

שמי דבורה כהן, מתקשרת ותיקה ומפתחת שיטת התקשור עם התת-מודע, אשר מספקת תשובות לשאלות שלכם באמצעות תקשור מדויק ואמין.

למה אתם זקוקים לשירותי?

חוסר וודאות הוא אחד הדברים שהמוח האנושי הכי פחות אוהב להרגיש, מפני שהוא אינו יכול להתכונן לסכנות או איומים, מכל סוג,  אשר אורבים לנו בפינה, ולכן הוא מכניס את הגוף שלנו למצב מצוקה כדי להיות מוכנים לכל תרחיש, כולל התרחישים הכי נוראיים, וזה גורם לסטרס, פחדים, חרדות ודאגות ללא הפסקה. וזה מאוד מעייף ומרוקן.

כאן אני נכנסת לתמונה. בכל נושא שיש לכם בו חוסר וודאות, אתם יכולים לשאול אותי ולקבל תשובות אשר שופכות יותר אור על המצב, מספקות לכם מידע היישר מהתת-מודע של אדם אשר תרצו לברר עליו, או לגביכם ישירות, ואת כל המידע אני מקבלת באמצעות תקשור עם האנרגיה הגבוהה והנקייה ביותר, אנרגיית הבריאה מהרקיע השביעי.

למה אני מתקשרת דווקא עם אנרגיית הבריאה?

דמיינו שאתם הולכים למקום מקצועי ויש לכם שם אפשרות לקבל ייעוץ ממתלמד, מעובד רגיל, ממנהל מחלקה, או מהמנכ״ל והבעלים בעצמו. במי תבחרו?
אני מתקשרת ישירות עם המנכ״ל והבעלים של היקום, אנרגיית הבריאה, בעיקר מפני שהתשובות המתקבלות הן התשובות הכי מדויקות שאפשר לקבל, וכן בגלל שזהו תקשור בטוח ומאובטח, ללא כל יכולת התערבות של יישויות מזיקות מכל סוג.

למה לכם לקבל תקשור דווקא ממני?

מכיוון שכל אדם ניחן ביכולות משל עצמו ובאינטואיציה טובה, אני אומרת, שאם האינטואיציה שלכם אומרת לכם שאני המתקשרת המתאימה לכם, תפנו אלי. היכולות שלי לתת לכם את התשובות מהמקום הכי נקי וגבוה שאפשר, היא היכולת שכל אדם צריך לקבל כשהוא זקוק לתשובות באמצעות תקשור.

האם התשובות שאני מספקת לכם, הן מתקבלות בזכות הכוחות המיוחדים שלי?

אני מסבירה לכל אדם שמגיע אלי, שלא צריך כוחות מיוחדים כדי לתקשר. צריך לדעת עם מי מתקשרים (לא לשלוח סתם את השאלה באוויר כדי לקבל תשובה שלא יודעים ממי היא הגיעה), והכי חשוב – להוציא את האגו ואת הדעות של המתקשרת מחוץ למרחב התקשור, על מנת לספק לכם את התשובות בדיוק כפי שהן מתקבלות. ללא פרשנות אישית שלי, וכך כל מתקשרת ומתקשר צריכים לפעול כשהם מספקים תשובות באמצעות תקשור.

כל פניה אלי מגיעה ממקום כואב ומתוך חוסר וודאות, אני מכבדת לחלוטין את המצוקות של כל אדם ומביאה לכל תקשור את כל כולי, כדי שאוכל לתת לכם כמה שיותר בהירות לנושאים שבעקבותיהם פניתם אלי.  

שלכם,
דבורה.

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ