מהי הדרך הנכונה ביותר לבחור מתקשרת?

האם אתם שוקלים לפנות למתקשרת? אם כן, אתם בוודאי תוהים כיצד לבחור נכון. אחרי הכל, עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה ביותר לדעת על מי לסמוך . על ידי יישום הטיפים הללו, אתם עשויים להיות בדרך הנכונה למציאת המתקשרת המושלמת לצרכים שלך

איך תקשור נכון, אמין ומדויק יכול לעזור לכם בחייכם?

תקשור יכולה לעזור לך להשיג בהירות ותובנות על חייכם. זה יכול לספק לכם הדרכה לגבי הדרך הטובה ביותר קדימה ולהציע נקודת מבט חדשה על החלטות קשות. מתקשרת טובה יכולה גם לעזור לפתוח אפשרויות חדשות ולהראות לכם דרכים שונות ונקודות מבט נוספות להסתכל על מצבים. בסופו של דבר, תקשור יכול להיות כלי רב ערך להשגת תובנה על עצמך ועל חייך .

מדוע חשוב לבחור את המתקשרת הנכונה?

כשאתם בוחרים את המתקשרת הנכונה, זה מאפשר לכם לקבל הדרכה מדויקת ומשמעותית. היא יכולה לספק תובנות על חייך שאולי לא היו זמינות קודם לכן, או לחזק את מה שכבר חשבתם שנכון לכם לעשות, אבל לא הייתם בטוחים. מתקשרת טובה תוכל גם לתת לכם דעה כנה לגבי מצבים מסוימים ולעזור לכם לקבל החלטות בביטחון.

להלן  5 טיפים שיעזרו לך לבחור את המתקשרת הטובה ביותר עבור הצרכים שלך :

1. מחקר מתקשרות פוטנציאליות: לפני שאתה מתחייב למתקשרת אחת, הקפד לעשות מחקר על הרקע שלהם וסקירות ההמלצות מלקוחות קודמים. זה יעזור לך לקבל מושג על איכות השירות שהן מספקות וכמה מנוסות הן בתחום זה.

2. חפשו סגנון ברור: לכל מתקשרת רוחנית יש את הסגנון הייחודי שלה. שימו לב לאופן שבו הן מתקשרות, הטכניקה והגישה שלהן, וכן לסוג ההדרכה שהם מספקות. ודאו שהגישה שלהם מהדהדת איתכם ומתאימה לצרכים שלכם .

3. בדקו התאמה: מתקשרת מנוסה תוכל ליצור איתך קשר חזק כבר ברגע שתתחיל לדבר. אם זה לא קיים, זאת אינדיקציה טובה לכך שהמתקשרת אינה מתאים לך .

4. בחרו מישהי פתוחה: כשאתם מחפשים עצה ממתקשרת רוחנית, אתם רוצים למצוא מישהי פתוחה וישירה עם התשובות שלה. אל תפחדו לשאול אותה שאלות, וכן וודאו שאתם מרגישים בנוח עם ההדרכה שהיא  מספקת .

5. חפשו מקצוענית: ודאו שהמתקשרת בה תבחרו מבינה היטב בתחומה. זה יבטיח שהתקשור הטלפוני שלכם יהיה מדויק ואינפורמטיבי .

איך תוכלו יכול לדעת אם המתקשרת אמינה ?

קודם כל הקשיבו לאינטואיציות שלכם. כשאתם קוראים על המתקשרת שאתם בודקים , זהו את הרגשות המתעוררים בכם בזמן קריאת ההמלצות שלה, הגישה שלה ואפילו בעת מבט על התמונה שלה. מתקשרת מתאימה תעורר בכם רגש חמים ורצון לשוחח איתה על הנושא שלגביו אתם מבקשים את התקשור.

מאילו קוראים מתקשרות עליכם להיזהר ?

ישנן מתקשרות מסוימות שעשויות להציע קריאות לא מדויקות או מטעות, לכן חשוב להיות זהירים בבחירת המתקשרת הרוחנית. היזהרו מכל קורא שמעלה טענות פרועות לגבי תוצאת הקריאה שלך, או מנסה לגבות ממך סכומים מופרזים עבור שירותיה. כדאי גם להימנע מכל המתקשרות המשתמשות בטקטיקות מניפולטיביות כדי לנסות להוציא ממך יותר כסף. בנוסף, היזהרו מכל דגלים אדומים כגון התנהגות חשודה, הפחדות, ניסיון למכירת מוצרי המשך או טענות שווא. כל אלה הם סימנים לכך שהמתקשרת אינה אמינה.
אם מתקשרת גורמת לך להרגיש לא בנוח או דוחפת את השירותים שלה חזק מדי, עדיף לחפש מתקשרת אחרת .
עם קצת מחקר נכון, אתם יכולים למצוא מתקשרת מנוסה, מדויקת ואמינה שתספק לך הדרכה נכונה .

מהם הסימנים לזהות מתקשרת שקרית?

אחד הסימנים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם הוא כאשר מתקשרת נותנת תחזיות שאינן מתגשמות, עם הבטחה ברורה שהן יתגשמו. מתקשרו שקר עשויה להיות גם דרמטית מדי בקריאה שלה, מספקת תשובות מעורפלות ומסתמכת על ניחושים ולא על ראיות. בנוסף, היא עשויים לנסות ללחוץ עליך לשלם יותר כסף או לקבל החלטות על סמך עצתה בלבד. כל אחד מהסימנים האלה צריך להוות אזהרה שיש לך עסק עם מתקשרת לא אמינה .

 לסיכום:

לא משנה מה אתם מחפשים, חשוב לבחור את המתקשרת הנכונה. על ידי ביצוע טיפים אלה ולקחת את הזמן שלכם באיתור מתקשרות פוטנציאליות, אתם יכולים להבטיח שתקבל תקשור משמעותי ומדויק. עם המתקשרת הנכונה, תוכל לקבל תובנות על חייך ולקבל החלטות בביטחון.

דבורה כהן

דבורה כהן

מתקשרת רוחנית, מומלצת על ידי מאות לקוחות אשר קיבלו הכוונה רוחנית משנה חיים, טיפולי תת מודע רוחניים אשר פתרו בעיות בחייהם ותקשור בכל נושא.

קצת עלי

דבורה כהן, מתקשרת רוחנית למעלה מ10 שנים, הילרית ומטפלת תת-מודע וביואורגונומי. 
אני לא בחרתי להיות מתקשרת, התחום הזה בחר בי לפני שנים רבות, ועד היום ולתמיד, זאת זכות עבורי ללוות אנשים רבים בצמתים החשובים בחייהם.

פוסטים אחרונים

מבחר המלצות

תיאום תקשור טלפוני עם דבורה

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ