7 טיפים שימושיים למציאת אהבה

טיפ מס' 1

הפסיקי לחפש אהבה, והיא תמצא אותך. זה אולי נשמע מנוגד לאינטואיציה, אבל אם את כל הזמן מחפשת אחר אהבה, סביר יותר שתחמיצי הזדמנויות טובות. במקום לחפש אהבה, התמקדי בלחיות את חייך הטובים ביותר ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך. כשאת מאושרת ובטוחה, האהבה תמצא אותך.

טיפ מס' 2

היי פתוחה לאהבה. לפעמים אנחנו יכולים להיות כל כך מרוכזים במה שאנחנו מחפשים בבן זוג שאנחנו סוגרים את עצמנו בפני התאמות פוטנציאליות. אם את מוכנה למצוא מישהו שעומד בכל הקריטריונים הספציפיים שלך, את עלולה לפספס את מציאת אהבת האמת שלך. במקום זאת, שמרי על ראש פתוח והיי פתוחה לאנשים שונים. את אף פעם לא יודע עם מי יהיה לך קליק.

טיפ מס' 3

צאי להכיר אנשים חדשים. אם את מקווה לפגוש את הנפש התאומה שלך, את לא יכולה פשוט לשבת בבית ולחכות שהם יבואו אליך. צאי החוצה ותערבבי עם אנשים. לכי למקומות חדשים ונסי דברים חדשים. ככל שתפגשי יותר אנשים, הסיכוי שלך למצוא מישהו מיוחד – גדל.

טיפ מס' 4

האמיני בעצמך וביכולת שלך למצוא אהבה. אם את לא מאמינה שאת יכולה למצוא אהבה אמיתית, לעולם לא תמצאי. חשוב שתהיה לך אמונה בעצמך וביכולת שלך למשוך את האדם הנכון לחייך.

טיפ מס' 5

תהיי אופטימית. זהו אחד הטיפים החיוניים לפגישה עם הנפש התאומה שלך. סביר להניח שתמשכי מישהו תואם לך, אם את אופטימית. אנשים נמשכים לאלה שהם שמחים ואופטימיים, אז ודאי שאת מקרינה את זה לעולם.

טיפ מס' 6

תהיה עצמך. חשוב להיות אמיתי ואותנטי כשפוגשים מישהו חדש. אל תנסה להיות מישהו שאתה לא כי בסופו של דבר, האמת תצא לאור. אם אתה רוצה למשוך מישהו שאוהב אותך בגלל מי שאתה, אתה צריך להיות עצמך.

טיפ מס' 7

בצעי את הצעד הראשון. אל תפחדי לעשות את הצעד הראשון אם את מעוניינת במישהו. נשמות תאומות נמשכות זה לזה, כך שסביר יותר שתפגשי את הנשמה התאומה שלך אם תקחי יוזמה.

דבורה כהן

דבורה כהן

מתקשרת רוחנית, מומלצת על ידי מאות לקוחות אשר קיבלו הכוונה רוחנית משנה חיים, טיפולי תת מודע רוחניים אשר פתרו בעיות בחייהם ותקשור בכל נושא.

קצת עלי

דבורה כהן, מתקשרת רוחנית למעלה מ10 שנים, הילרית ומטפלת תת-מודע וביואורגונומי. 
אני לא בחרתי להיות מתקשרת, התחום הזה בחר בי לפני שנים רבות, ועד היום ולתמיד, זאת זכות עבורי ללוות אנשים רבים בצמתים החשובים בחייהם.

פוסטים אחרונים

מבחר המלצות

תיאום תקשור טלפוני עם דבורה

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ