מהו תקשור?

מהו תקשור?

תקשור הוא דרך רוחנית בה מנהלים תקשורת, או שיחה עם כל יישות או נשמה ביקום, בדרך שאינה מתרחשת באמצעות חמשת החושים, אלא באמצעות החוש השישי.

יכולת התקשור, בדרך כלל, באה לידי ביטוי אצל המתקשרת כקול פנימי, אינטואיציה, דמיון ויזואלי, ולעיתים כמה מתכונות אלו יחד.

מהי מתקשרת אמינה?

מתקשרת אמינה הינה מתקשרת אשר מעלימה את האגו שלה בזמן התקשור, ועושה הפרדה מלאה בין הדעות באישיות שלה, לבין המידע המתקבל והמתוקשר. ככל שהאגו הינו גדול יותר, כך התקשור פחות נקי ופחות אמין.

האם תקשור הוא אמין?

ישנם מספר גורמים אשר הופכים תקשור לתקשור אמין.

המתקשרת צריכה להיות אמינה (לפי הסעיף הקודם), והיישות איתה מתקשרים צריכה להיות ברורה למתקשרת, מכיוון שבמידה והיא מקבלת תשובות כמו ערוץ פתוח, מבלי לדעת עם מה היא מתקשרת, היא עלולה לקבל תשובות שאינן נכונות מיישות מניפולטיבית, לכן זה קריטי להבין את גישת התקשור של המתקשרת.

האם כל אחד יכול לתקשר?

כן! כל אדם יכול לתקשר.
בכל אדם קיימת יכולת תקשור בסיסית, וצריכים להתקיים מספר תנאים כדי שהוא יוכל לקבל מידע מיישות אחרת.

כיצד ניתן להיות מתקשרת?

  1. הכי חשוב: להאמין שהיקום הינו רחב יותר ממה שחשבנו, ולהאמין בכל שהכל, אבל הכל, מחובר וניתן לתקשר איתו.
  2. לימוד טכניקות תרגול ע״י מתקשרת מומלצת בעלת ניסיון, אשר יודעת לתקשר מהמקום הכי גבוה ובאופן בטוח.
  3. היכולת להבדיל בין המידע שמגיע מיישות אחרת באמצעותך, לבין המחשבות והאמונות שלך עצמך.
  4. להכיר בכך שדמיון הוא לא משהו מומצא, אלא משהו אמיתי שבאפשרותו ניתן לקבל מידע מתוקשר.
  5. תרגול מול אנשים שלא מכירים, וכמה שיותר.
  6. התמדה. לא להתייאש אם לא מצליחים בהתחלה.

עם מי ועם מה ניתן לתקשר?

ניתן לתקשר עם כל דבר שעולה על דעתך, כגון: קריסטלים, אבנים, עצים, בעלי חיים, נשמות של אנשים חיים, נשמות של נפטרים, יישויות אור כגון מלאכים ברמות רוחניות שונות ואף עם הבורא של היקום, או אנרגיית הבריאה (לא משנה איך תקראו לאנרגייה זו).

עם מי חשוב להימנע מלתקשר?

חשוב להתכוונן מראש ליישות עימה רוצים לתקשר, ולהימנע בכל דרך מתקשור עם כל יישות מזיקה, מלאכים נופלים, וכל יישות נמוכה אשר כוונותיה רעות. תוכלו לזהות יישויות כאלו בקלות, מכיוון שהמסרים שלהן כוללות מסרים של הפחדה, הסתה וכל רגש שלילי העולה בדעתך.

מהם היתרונות של תקשור ע״י מתקשרת טובה?

מתקשרת טובה תיתן לך פרספקטיבה גבוהה ורחבה על דברים הקורים בחייך. מקשרת מעולה תתקשר עבורך עם היישויות הכי גבוהות, כדי לתת לך את הפרספקטיבה הכי גבוהה שניתן.

את התקשור ניתן לקבל בכל תחום חיים, על כל שאלה, ורצוי להשתמש במידע הזה בתבונה ולקבל אותו כהמלצה בלבד, וכחומר למחשבה.

מהם התחומים בהם תקשור יכול לעזור לכם?

הבנה ופתרון בעיות זוגיות נוכחית, מציאת זוגיות או הסרת חסמים לזוגיות , בדיקת התאמה נשמתית בזוגיות, סוגיות פרנסה, הכוונה לתחום לימוד מתאים, ייעוץ בבעיות גוף נפש, בעיות פריון.

מהו תקשור עם ישויות אור?

תקשור עם ישויות אור הוא תקשור עם נשמות אשר סיימו את ההתפתחות שלהן ע״ג גלגול נשמות. נשמות אלה משמשות כמדריכות או כמלאכים שומרים אשר מלווים את הנשמות שאינן סיימו את תהליך ההתפתחות שלהם, כמונו ממש.

עם מי הכי כדאי לתקשר כדי לקבל מידע?

כאשר בוחרים מתקשרת אמינה ואיכותית, ניתן לשאול אותה עם היא מתקשרת ולבקש תקשור עם אחד מהגורמים כגון: תת-מודע, מדריך רוחני, מלאך שומר, או מלאך מהמישורים העליונים של הבריאה. הכי כדאי לבקש מהמתקשרת פרספקטיבה מאנרגיית הבריאה, מכיוון שהיא הכי נרחבת, נקיה ומדויקת שיש.

דבורה כהן

דבורה כהן

מתקשרת רוחנית, מומלצת על ידי מאות לקוחות אשר קיבלו הכוונה רוחנית משנה חיים, טיפולי תת מודע רוחניים אשר פתרו בעיות בחייהם ותקשור בכל נושא.

קצת עלי

דבורה כהן, מתקשרת רוחנית למעלה מ10 שנים, הילרית ומטפלת תת-מודע וביואורגונומי. 
אני לא בחרתי להיות מתקשרת, התחום הזה בחר בי לפני שנים רבות, ועד היום ולתמיד, זאת זכות עבורי ללוות אנשים רבים בצמתים החשובים בחייהם.

פוסטים אחרונים

מבחר המלצות

תיאום תקשור טלפוני עם דבורה

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ