כל מה שצריך לדעת על תקשור לפני שפונים אל מתקשרת

כמה מאיתנו ייחלו בסתר שנוכל לדעת מה צופן העתיד? בין אם זה זכייה בלוטו, או גילוי מי היא הנפש התאומה שלנו?
 לכולנו יש שאלות שאנחנו רוצים עליהן תשובות, אך למרבה הצער, החיים לא תמיד מספקים לנו את התשובות הרצויות,  כאן נכנס לתמונה התקשור. תקשור הוא דרך לקבל תובנה מסוימת לגבי מה קרה באמת, מה עשוי לקרות ומה הסיכויים שדברים יקרו, דבר המעניק לך את היכולת לקבל בחירות טובות יותר והכנות לעתידך האפשרי. 

אבל מהו בעצם תקשור? 

תקשור היא סוג של שיחה עם אנרגיה רוחנית כלשהי, ע״י  יכולת על-חושית, הנועדה, בעיקר כדי לפרש את האירועים והאנרגיה הקיימים בחייו של מישהו. 

התקשור מבוצע ע״י מתקשרות (או מתקשרים). אלו הן נשים אשר פיתחו את היכולת הטבעית שלהם להתחבר לאנרגיות רוחניות, המאפשרות להן גישה למידע על היבטים שונים בחייו של האדם. לאחר מכן המתקשרת יכולה להשתמש בידע זה כדי לספק הדרכה וייעוץ רוחני.

איך מתבצע תקשור?

במהלך תקשור, המתקשרת תשתמש בדרך כלל בכלים או בטכניקות שונות כדי לקבל תובנה על חייך.  מתקשרות עשויות להשתמש באינטואיציה שלהם וב"תחושת הבטן" שלהם כדי להנחות רותך במהלך הפגישה, או בעזרת קלפי טארוט, אבני קריסטל, כדורי בדולח, טבלאות אסטרולוגיה או חישובים נומרולוגיים. המידע המתקבל במהלך התקשור נועד לספק בהירות, להציע הדרכה ובסופו של דבר להעצים אותך ולעזור לך לקבל החלטות טובות יותר.

בסך הכל, תקשור יכול להיות כלי נהדר לקבל תובנה לגבי מה שצפוי לך ולעזור לך לתכנן את עתידך בהתאם. עם זאת, חשוב לזכור שהמתקשרת אינה יכולה לקבל החלטות עבורך או לחזות את עתידך בוודאות מוחלטת. הן פשוט מספקות הדרכה ותמיכה שיכולים לעזור לך לעשות בחירות טובות יותר עבור עצמך. בסופו של דבר, זה תלוי בך באיזו דרך תחליט ללכת.

מדוע תקשור הינו מאוד פופולרי בימינו?

תקשור הופך לפופולרי ביותר בימינו, מכיוון שהוא מאפשר לאנשים לקבל תובנות  על חייהם ועתידם. בעזרת מתקשרת, ניתן לקבל גישה למידע שאולי לא הייתם מודעים לו קודם לכן. זה יכול לכלול פרטים על אירועים קרובים בחייכם, אילו דרכים צפויות לכם, וכיצד הכי טוב להתקדם כדי להשיג את המטרות שלכם. על ידי מתן הדרכה מסוג זה, אנשים רבים מרגישים מועצמים ובטוחים יותר לגבי קבלת החלטות בעצמם. תקשור מציע גם מרחב בטוח להתבוננות פנימית, שבה אדם יכול לקחת את הזמן כדי לנתח את מצבו הנוכחי, ולשקול אילו שינויים צריכים להיעשות על מנת שיממשו את מלוא הפוטנציאל שלו. בסך הכל, תקשור הפך לכלי רב עוצמה שאנשים רבים משתמשים בו כיום בכל הנוגע להבנת מורכבות החיים ולנווט בעולם הבלתי צפוי ובחוסר הוודאות.

האם קיימים סיכונים בקבלת בתקשור?

כן, ישנם סיכונים מסוימים הקשורים לקבלת תקשור.
למרות שהמתקשרת מספקת תמיכה והדרכה, חשוב לזכור שהיא לא יכולה לקבל החלטות עבורך וגם לא לחזות את עתידך בוודאות מוחלטת. בסופו של דבר זה תלוי בך באילו דרכים תחליט ללכת, לכן חשוב שתשתמש בשיקול דעתך בעת קבלת החלטות על סמך התובנה שניתנה במהלך התקשור. בנוסף, חלק מהמתקשרות עשויות להפעיל טקטיקות לחץ גבוה או טקטיקות מכירה אגרסיביות כדי לשכנע אותך לשלם עבור שירותים נוספים. עדיף להיות מודעים לטקטיקות אלו ולהימנע מלעסוק בכל קורא שגורם לך להרגיש לא בנוח או לחוץ. לבסוף, חשוב להיות זהיר בעת קבלת תקשור ולוודא שהקורא הוא בעל מוניטין ואמין לפני שהוא מסכים לשירותים כלשהם. בסך הכל, תקשור יכול להיות כלי נהדר להשגת תובנה על חיינו, אך חשוב להיות זהירים.

איך בעצם מתרחש תקשור?

תקשור, או קריאה על-חושית מתחיל בדרך כלל בכך שהמתקשרת שואלת את מבקש התקשור שאלות על עצמו ועל חייו על מנת לקבל הבנה טובה יותר של המתרחש. במהלך תקופה זו, האדם עשוי להתבקש לחלוק את מחשבותיו, רגשותיו, חוויותיו וכל מידע אחר שיכול לעזור למתקשרת להבין את מצב חייו הנוכחי. לאחר מכן המתקשרת תשתמש באינטואיציה ובאנרגיות הרוחניות שלה כדי להתחבר לאני הגבוה של האדם, דבר המאפשר לה לקבל תובנה לגבי הנסיבות הנוכחיות שלו. לאחר יצירת קשר זה, המתקשרת תספק הדרכה ועצות לגבי הדרכים העומדות בפני האדם, כמו גם כיצד לפעול בצורה הטובה ביותר להשגת מטרותיו. במקרים מסוימים, תקשור עשויה לכלול גם חיבור עם רוחות, אהובים שנפטרו ואנרגיות אחרות שיכולות לספק תובנה נוספת. בסך הכל, תקשור מציע הזדמנות שלא יסולא בפז עבור אנשים לקבל תובנה לגבי מצבם הנוכחי ולגלות את הדרכים העומדות בפניהם.

האם יש דרכים להבטיח תקשור מוצלח?

כן! על מנת להבטיח תקשור מוצלח, חשוב להיכנס עם ראש פתוח וכוונה ברורה. חשוב גם להיות כנה עם המתקשרת לגבי מצב החיים הנוכחי שלך כדי שתוכל לספק הדרכה מדויקת. בנוסף, יועיל להתכונן לקריאה על ידי הקדשת זמן מחשבה על מה אתה רוצה להרוויח מהתקשור. זה יעזור למתקשרת לתת לך את העצה הכי מדויקת ומשמעותית שאפשר. לבסוף, חשוב לסמוך על האינטואיציה שלך לפני, במהלך ואחרי הקריאה. זה יעזור להבטיח שההדרכה שהתקבלה תואמת את מה שנכון עבורך. נקיטת צעדים אלה יכולה לעזור להבטיח חווית תקשור מוצלחת ומועילה.

האם יש אמצעי זהירות שיש לנקוט כאשר עוסקים בתקשור?

כן! חשוב לגשת לכל תקשור בזהירות ובכבוד. לפני שאתה עוסק בקריאה, חשוב לעשות את המחקר שלך ולוודא שהקורא שאתה בוחר הוא אמין ואמיתי. בנוסף, חשוב לשמור על ראש פתוח כשאתה עוסק בקריאה ולהיות כנה לגבי מצב החיים הנוכחי שלך. זה יעזור להבטיח שהקורא יוכל לספק לך עצות מדויקות ומשמעותיות. כמו כן, חשוב לזכור שלעולם אין להשתמש בתקשור כתחליף לעזרה או ייעוץ מקצועי. יתר על כן, חיוני להקשיב לאינטואיציה שלך לפני, במהלך ואחרי הקריאה ולזכור שבסופו של דבר זה תלוי בך באילו דרכים תחליט ללכת. לבסוף, חשוב להיות מודעים להונאות ולקוראים הונאה ולוודא שהקורא שתבחר הוא בעל מוניטין לפני שתתעסק בשירותים כלשהם. נקיטת אמצעי זהירות אלה תסייע להבטיח חווית תקשור חיובית.

מהי הגישה הנכונה שאיתה ניגשים לקבל תקשור?

תקשור יכול להיות כלי רב עוצמה להשגת תובנה על חיינו ועל הנתיבים העומדים לפנינו. על ידי גישה לתקשור עם ראש פתוח, כוונה ברורה ואמון באינטואיציה שלך, תוכל להבטיח חוויה מוצלחת. בנוסף, חשוב לזכור שכל הנחיה שניתנה אינה אמורה להחליף את שיקול דעתך או תהליך קבלת ההחלטות שלך; במקום זאת, השתמש בידע זה כעצה מועילה כיצד לגשת בצורה הטובה ביותר למצבים שונים.  בסך הכל, קריאות נפשיות מציעות הזדמנויות חשובות עבור אנשים המחפשים הדרכה רוחנית – רק זכרו להמשיך בזהירות! חשוב להיות מודע לכך שתקשור יכולות להיות השפעות חיוביות ושליליות בהתאם לגישתו של מקבל התקשור. אמנם תקשור עשוי לספק תובנה לגבי העתיד של האדם, אבל חשוב לזכור שאין ערובות כשמדובר בחיזוי העתיד שלנו ואף מתקשרת אינה יכולה לשלוט במה שקורה בחיים. בנוסף, חשוב להיות מודעים לרווחה הנפשית והרגשית של האדם עצמו ולא להשתמש בתקשור בתור הגורם המכריע לקבלת החלטות. בסופו של דבר, תקשור יכול להיות כלי מעצים להפליא אם משתמשים בו באחריות ובזהירות.

לסיכום

חשוב להכיר בכך שקיימים סיכונים ומגבלות מסוימים הקשורים לעיסוק בתקשור. עם זאת, כאשר משתמשים בו באחריות ובזהירות, תקשור יכול להיות כלי מעצים להפליא להשגת תובנה על חייו של האדם והבנת העתיד שלפניו. נקיטת אמצעי זהירות מראש, כפי שפירטנו, שימוש בשיקול הדעת שלכם בעת קבלת החלטות על סמך הפרשנות שסופקה, ואמון באינטואיציה שלכם לפני, במהלך ואחרי התקשור, יכולים לעזור לאנשים להבטיח שיש להם חווית תקשור מוצלחת וחיובית. עם זאת בחשבון, אנשים המחפשים הדרכה רוחנית צריכים להרגיש בנוח לבקש תקשור בידיעה שהם יכולים לנקוט בצעדים הדרושים כדי למקסם את הסיכויים שלהם לחוות חוויה מוצלחת וחיובית.

דבורה כהן

דבורה כהן

מתקשרת רוחנית, מומלצת על ידי מאות לקוחות אשר קיבלו הכוונה רוחנית משנה חיים, טיפולי תת מודע רוחניים אשר פתרו בעיות בחייהם ותקשור בכל נושא.

קצת עלי

דבורה כהן, מתקשרת רוחנית למעלה מ10 שנים, הילרית ומטפלת תת-מודע וביואורגונומי. 
אני לא בחרתי להיות מתקשרת, התחום הזה בחר בי לפני שנים רבות, ועד היום ולתמיד, זאת זכות עבורי ללוות אנשים רבים בצמתים החשובים בחייהם.

פוסטים אחרונים

מבחר המלצות

תיאום תקשור טלפוני עם דבורה

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ