שאלות שמומלץ לשאול מתקשרת לפני ובמהלך פגישת התקשור

כאשר מחפשים מתקשרת, חשוב לשאול שאלות כדי להבין את היכולות שלהן ולקבוע אם הן מתאימות לכם. שאילת השאלות הנכונות יכולה לעזור להבטיח שתקבלו תקשור מדויק ותקבלו את ההדרכה הדרושה לך. להלן כמה שאלות מפתח שכדאי לשאול בעת התייעצות עם מתקשרת :

באיזה סוג של תקשור את מתמחה?

לא כל מתקשרות מציעות את אותם סוגי תקשור, לכן הקפידו לגלות אילו בסוגי תקשור הן עוסקות לפני שאתם משקיעים את זמנכם או את כספכם. 

האם יש לך הסמכות או כישורים?

מתקשרות מקצועיות משיגות לעתים קרובות הסמכות לשיטות תקשור שונות, כגון תטא הילינג או דרך מכללה העוסקת בתקשור. ישנן הרבה מתקשרות שאינן קיבלו הסמכה אלא מתקשרות בטבעיות, וזה בסדר, אבל רצוי לבדוק האם המתקשרת העשירה את עולם הידע שלה בשיטות כלשהן, דבר אשר עשוי להעיד על הגישה ההוליסטית שלהם כלפי מקבלי התקשור וההכוונה הרוחנית. שאלו על כל הסמכה או כישורים כדי להבטיח שלמדיום שלכם יש בסיס איתן בתקשור שלהן .

איך את מפרשת תקשור?

למתקשרות שונות יש טכניקות ופרשנויות שונות, לכן חשוב לברר כיצד המתקשרת שלכם מפרשת תקשור לפני שתמשיך. גלו אם הן קוראות על סמך אינטואיציה, אנרגיה, סמלים או שיטות אחרות .

מהי הגישה שלך למתן הדרכה? 

מתקשרות מסוימות מתמקדות יותר בסיוע ללקוחות לקבל החלטות ולספק הדרכה באמצעות היכולת הרוחנית שלהן בעוד שאחרות בוחרות בגישה הוליסטית יותר הכוללת שיחה עם לקוחות והתייחסות לבעיות בצורה הוליסטית. לדעת איזה סוג של עצות והכוונה המתקשרת שלכם יכולה להציע, יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת .

מהו התהליך לתקשור? 

שאלו לכמה זמן המתקשרת שלכם תזדקק ואיזה סוג מידע הן ידרשו ממך לפני הפגישה. ידיעה מבעוד מועד עוזרת להבטיח שלא יהיו הפתעות במהלך התקשור .

האם התקשור חסוי?

הבינו איזה סוג של סודיות המתקשרת שלכם מציע, מכיוון שזה חשוב בעת קבלת החלטות אישיות כאלה. זה כולל לא רק פרטיות בכל הנוגע לתקשור שלהן, אלא גם אם הן חולקות מידע כלשהו של לקוחות עם אנשים או ארגונים אחרים .

כמה את גובה עבור השירותים שלך? 

חשוב לברר מראש איזה סוג של עלויות המתקשרת שלכם גובה עבור השירותים שלו, כמו גם כל חיובים שונים אחרים כגון שירותים נלווים אפשריים .

שבע השאלות הללו יסייעו להבטיח שתהיה לך חוויה מוצלחת בעת התייעצות עם מתקשרת. עם המידע וההכוונה הנכונים, תוכל למצוא את התשובות והתובנה שאתה מחפש. על ידי שאילת שאלות אלה, אתה יכול לוודא למצוא את המתקשרת המתאימה שעונה על הצרכים שלכם ומספקת תקשור מדויק. חשוב לזכור שכל המתקשרות שונות. חלקן עשויות להתמחות בתחומים מסוימים בעוד שאחרים עשויים להציע גישה כללית יותר. הקפד לחקור כל אדם לפני שאתה משקיע את זמנך או כספך בשירותים שלהן, כך שהציפיות שלכם יתקיימו. 

אילו שאלות כדאי לשאול את המתקשרת בזמן המפגש הטלפוני?

הדרך הטובה ביותר להבטיח שתפיקו את המרב מתקשור היא להיות מוכנים לפני תחילת הפגישה. כניסה לפגישה עם ראש פתוח וציפיות ברורות יעשו את כל ההבדל ביצירת חוויה מוצלחת. שאלו שאלות חשובות, כגון אלו המפורטות מטה, ורשומו את כל המחשבות או הרגשות שעולות במהלך התקשור כדי שתוכל לחזור אליהן מאוחר יותר. נקיטת השלבים הללו תעזור להבטיח שתקבלו כל מה שאפשר מהפגישה שלכם.

מהן השאלות האפשריות שכדאי לכם לשאול במהלך תקשור במגוון נושאים?

הנה 10 רעיונות לשאלות הכוונה שיעזרו לכם:

1. מה עלי לדעת על מצב חיי האהבה/עבודה הנוכחיים שלי?

2. איך אני יכול לשפר את זה לטובה?

3. למה אני צריך להיות מודע כדי להשיג הצלחה ואושר באהבה או בעבודה?

4. האם יש מכשולים או אתגרים שעומדים בדרכי להשיג הצלחה זו?

5. איזו הדרכה רוחנית תוכל להציע לי כדי לעזור לי לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורי ועבור הסובבים אותי?

6. האם יש הצהרות ועצות חיוביות שאתה יכול לספק כדי שאוכל לבטא את מה שאני הכי רוצה בחיי?

7. האם יש תחומים שבהן עלי להתמקד יותר כעת, כגון צמיחה והתפתחות אישית?

8. מה אני יכול לעשות כדי להישאר בהתאמה עם האני הגבוה שלי ולמצוא שלווה פנימית ואיזון בכל היבטי החיים?

9. האם יש משהו נוסף שאתה יכול להציע לי כדי לעזור לי למצוא בהירות והדרכה על דרכי?

10. האם יש שירותים או משאבים נוספים שאתה ממליץ למי שמחפש תמיכה רוחנית?

שאלות אלו יעניקו לכם הבנה טובה יותר של הסגנון, היכולות והעצות של הקורא הנפשי שלכם. בנוסף, הן יספקו הזדמנות לשיחה מעמיקה יותר על המצב הספציפי שלכם, כך שניתן יהיה לספק את התקשור המדויקות והמועילות ביותר. על ידי שאילת השאלות החשובות הללו מבעוד מועד, אתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שהחוויה שלכם עם התקשור הנפשית מוצלחת וחושפנית כאחד. 

דבורה כהן

דבורה כהן

מתקשרת רוחנית, מומלצת על ידי מאות לקוחות אשר קיבלו הכוונה רוחנית משנה חיים, טיפולי תת מודע רוחניים אשר פתרו בעיות בחייהם ותקשור בכל נושא.

קצת עלי

דבורה כהן, מתקשרת רוחנית למעלה מ10 שנים, הילרית ומטפלת תת-מודע וביואורגונומי. 
אני לא בחרתי להיות מתקשרת, התחום הזה בחר בי לפני שנים רבות, ועד היום ולתמיד, זאת זכות עבורי ללוות אנשים רבים בצמתים החשובים בחייהם.

פוסטים אחרונים

מבחר המלצות

תיאום תקשור טלפוני עם דבורה

× יצירת קשר מהיר בווטסאפ